You are here

Komerční společnosti a meteorologie v médiích

Meteopress

www.meteopress.cz

Společnost Meteopress se zabývá meteorologickým servisem již déle než 15 let. Za tu dobu vzniklo velké množství technologií rezistentních na vlivy počasí. Mohlo by se tedy zdát, že potřeba profesionálních předpovědí se bude postupně ztrácet. Opak je pravdou.

Profesionální předpovědi počasí jsou stále více vyžadovány novými a novými obory a využívány pro nejrozmanitější účely. Obsahem naší práce proto není jen samotná předpověď počasí, ale zejména pochopení potřeb a pracovních postupů našich zákazníků.

Pro zákazníky poté připravujeme předpovědi počasí upravené na míru, které jim pomáhají přesně poznat vliv počasí na jejich činnost, predikovat dopady povětrnostních podmínek a tím optimalizovat náklady společností.

Přesná znalost dopadů počasí na jednotlivé podnikatelské aktivity v součinnosti s customizovanou předpovědí počasí přináší konkurenční výhody a umožňuje realizovat vyšší zisk.

8. 12. 2015 (pl)


 

E–Počasí.cz

http://www.e-pocasi.cz/

Meteorologický web, který obsahu předpovědi počasí na 1–3 dny, desetidenní předpověď, radarové animace, předpovědi počasí (komerční a nekomerční na webu), eShop meteorologických přístrojů, počasí na TV, přehledy meteorologických článků, přehledy předpovědních modelů, sněhové zpravodajství a meteorologické diskuse rozdělené podle hlavních meteorologických a klimatologických témat. Web je zaměřen a na grafické přehledy počasí a předpovědi a obsahuje reklamní prostory.

22. 11. 2015 (pl)


 

In–Počasí

http://www.in-pocasi.cz/

Poskytovatelem výše uvedených meteorologických informací je naše společnost InMeteo, s.r.o., která se soustředí na vytváření předpovědí počasí, vizualizaci a analýzy meteorologických dat.

8. 12. 2015 (pl)


 

InMeteo

http://www.inmeteo.cz/

Poskytovatel meteorologických informací

8. 12. 2015 (pl)


 

MeteoRadar.cz

http://www.meteoradar.cz/

Aktuální srážky v ČR

8. 12. 2015 (pl)


 

Počasí-online.cz

http://pocasi-online.cz/

Počasí - Předpověď počasí z yr.no česky pro ČR, Chorvatsko a další státy. Předpověď počasí Česká republika, letoviska a největší města. Stavy počasí, denní a noční teploty.

8. 12. 2015 (pl)


 

Meteocentrum.cz

http://www.meteocentrum.cz/

Předpovědi počasí pro vás na Meteocentru každý den připravují naši meteorologové s odpovídajícím vzděláním. Díky našemu unikátnímu meteorologickému programu a modelu umíme nabízet velké množství dat pod dohledem a kontrolou zkušeného meteorologa.

Na meteocentrum.cz tak naleznete podrobné předpovědi počasí pro všechna města v České republice i Evropě. Libovolné město najdete pomocí vyhledávacího pole v horní části webu.

Aktualizace většiny našich předpovědních produktů probíhá několikrát denně. Uvedené předpovědi nemají charakter oficiálních předpovědí ČHMÚ.

8. 12. 2015 (pl)


 

Meteoskop

http://www.meteoskop.cz/

Předpovědi počasí pro každou hodinu

8. 12. 2015 (pl)


 

Počasí v České televizi

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/pocasi

Aktuální počasí a předpovědi v ČT

8. 12. 2015 (pl)