You are here

Členství a přihláška

V případě zájmu o členství v České meteorologické společnosti Vás požádáme o vyplnění přiložené přihlášky, kterou prosím zašlete na kontaktní e-mail společnosti (info.cmes@email.cz).

Před odesláním přihlášky si prosím prostudujte stanovy společnosti. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Vaše členství musí doporučit alespoň dva členové společnosti. Po splnění všech požadovaných náležitostí bude Vaše členství schvalovat výbor společnosti, který se schází zpravidla čtvrtletně. O Vašem přijetí Vás budeme informovat e-mailem, kde se dozvíte základní informace a bude Vám přiděleno členské číslo. Toto členské číslo budete využívat pro platbu členských příspěvků. Skutečným členem společnosti se stanete po zaplacení členského příspěvku na daný kalendářní rok.

Roční členský příspěvek činí 300 Kč, pro důchodce, členy/členky na mateřské dovolené a studenty 100 Kč.

Členský příspěvek uhraďte nejlépe bankovním převodem na účet ČMeS číslo: 1922595359/0800. Pro identifikaci Vaší platby prosím uveďte Vaše členské číslo jako variabilní symbol platby nebo Vaše celé jméno do zprávy pro příjemce.

PřílohaVelikost
Microsoft Office document icon Přihláška za člena ČMeS.doc30.5 KB